ZŠK-SR > Preteky > Memoriál Jaroslava Lisoňa a Medzinárodné preteky podľa IPO3 so zadaním titulu CA

Por Psovod Štát Klub Meno + Rodičia Plem. A B C S Zn Ostatné

1.

VNENČÁK Jaroslav SK KK PP Witz Eqidius
O: Nash vom Lisdorferland
M: Xena Eqidius
NO 93 97 95 285 VD

2.

CHÝLKA Jaroslav SK KK OrP Picco Va-Pe
O: Quincy vom Waldwinkel
M: Winie Di Dranel
NO 95 95 95 285 VD

3.

LENGVARSKÝ Jozef, Bc. SK Geischa Eqidius
O: Drago Eqidius
M: Betty Eqidius
NO 94 95 95 284 VD

4.

NAGYOVÁ Adriana SK KK TR Zero Betkin dvor
O: Zoran Ben-Ju
M: Mersi Betkin dvor
NO 96 93 92 281 VD

5.

LYSENKOV Yury RUS Oliver Val-bella-dog
O: Drago Eqidius
M: Jaga z Moldavskej cesty
NO 96 91 89 276 VD

6.

KOBERČÍK Viliam SK KK ChG Pard Alphaville Bohemia
O:
M:
M 97 85 91 273 VD

7.

TRAUNER Miroslav SK Axell Bohemia Atevy
O: Alf vom Nordhang der Eifel
M: Lily z Huckelovy vily
BO 96 92 84 272 VD

8.

PANÁKOVÁ Eva SK KK Most Audi Betkin dvor
O: Gringo von der Mohnwiese
M: Mersi Betkin dvor
NO 93 89 87 269 D

9.

KADLECAJOVÁ Andrea, Ing. SK KK Bra Adonis Betkin dvor
O: Gringo von der Mohnwiese
M: Mersi Betkin dvor
NO 84 94 85 263 D

10.

STEIN Ladislav SK Moric z Landsteina
O:
M:
N 84 85 93 262 D

11.

RÚŽIČKOVÁ Martina, Mgr. SK KK DODIX Tonny útvar ZVJS
O: Rubens Barnero
M: Idda Polícia-Slovakia
NO 82 89 89 260 D

12.

BALUN Matúš SK KK PO Fugas z Fintickej cesty
O: Alexander Malý Lumpík
M: Dorota Čierna vdova
NO 88 82 85 255 D

13.

KUZIYTIN Roman RUS Oleg von Kazthago
O: Zendez v. Lusondai
M: Penja von Kap Kazthago
NO 87 80 87 254 D

14.

KOŠUTA ARČON Elizabeta RUS Sancho Leomegy
O: Angsbacken´s Rosso
M: Oryna Leomegy
NO 75 84 89 248 D

15.

SOBOLIČ Milan SK Eros spod Lazov
O: Javir vom Talka Marda
M: Cora zo Severnej hranice
NO 63 88 91 242 D

16.

KOMENDANTOVA Evgeniya RUS Itchy von Haus-Klonne
O: Franco ze Zdenkovo dvora CS
M: Fenga von Haus-Klonne
NO 62 81 88 231 U

17.

KOBERČÍK Viliam SK KK ChG Ori Lubinov
O:
M:
BO 29 90 88 207 NU

18.

DMITRIY Melnikov RUS Basko aus dem Elbtal
O: Hutch vom dunklen Zwinger
M: Xenia von den Wolfen
NO 17 93 95 205 NU

19.

TURČEK Ladislav SK Leif Tur-Lad
O: Zoran Ben-Ju
M: Bonaqa Ben-Ju
NO 19 82 94 195 NU

20.

HINEROVÁ Alexandra SK KK ChG Angella Betkin dvor
O: Falcon de Alphaville Bohemia
M: Axa Orechová cesta
BO 18 85 89 192 NU

21.

IVANICHEVA Natalia RUS Daneskjold Ursus
O: Deus van Joefarm
M: Daneskjold Jolene
M 96 91 187 NU

22.

WISNIEWSKI Michal PL Gaz z Tuszyńskiego Lasu
O: Czymo z Tuszyńskiego Lasu
M: Drima z Tuszyńskiego Lasu
NO 23 72 80 175 NU

23.

MAJCHER Michal PL Oskar Red Dot
O: Octavius Malidaj
M: Szanta z Lecznicy Zielonej
N 20 87 64 171 NU

24.

LEITNEROVÁ Eva CZ Chasanta z Eibelu
O: Fredie Galán Nalag
M: Zitah vom Haus Santo
NO 4 72 84 160 NU

25.

PUGACHEVA Irina RUS Enzo vom Damburgerschloss
O: Brun vom Damburgerschloss
M: Ida vom Schloss Weiler
NO 2 72 80 154 NU

26.

STOCKI Tomasz PL Dano Zamat
O: Ipor Kiddo
M: Dixi Neresnická dolina
NO 7 71 70 148 NU

27.

TEKEĽ Daniel SK Kudron Galán Nalag
O: Javir vom Talka Marda
M: Codeta Galán Nalag
NO 82 82 N

28.

ČAJKA Michal SK KK ST Alis Goro-Slovakia
O: Hoky Va-Pe
M: Grace Sunami
NO DQ N