ZŠK-SR > Preteky > Prvý kvalifikačný pretek na MS FCI a WUSV, Majstrovstvá Slovenska ZŠK

Por Psovod Štát Klub Meno + Rodičia Plem. A B C S Zn Ostatné

1.

ŠLAHOR Pavol SK Fox von der Schoenen Ecke
O: Butsch von der Bosen Nachbarscha
M: Trixi von der Schoenen Ecke
M 97 97 96 290 V

2.

ADAMUŠČIN Jozef SK KK BJ Chris spod Lazov
O: Faro Demin dvor
M: Vanda Di Dranel
NO 96 94 95 285 VD

3.

KOBERČÍK Viliam SK KK ChG Pard De Alphaville Bohemia
O: Cayman v. Adlerauge
M: Carmen Anubis The Second
M 96 97 92 285 VD

4.

BALUN Matúš SK KK PO Original Mali Lumpik
O:
M:
NO 98 94 92 284 VD

5.

KOLLÁROVÁ Michaela SK Taxi Vikar
O:
M:
NO 98 90 92 280 VD

6.

TRAUNER Miroslav SK Axel Bohemia Atevy
O: Alf vom Nordhang der Eifel
M: Lily z Huckeiovy vily
M 95 92 92 279 VD

7.

MITTER Peter SK Zico Barnero
O: Ando du Vrai Allemand
M: Rischa Barnero
NO 95 90 89 274 VD

8.

BERKY Monika SK Vizhang Girko
O:
M:
BO 90 91 91 272 VD

9.

LENGVARSKÝ Jozef, Bc. SK Geischa Eqidius
O: Drago Eqidius
M: Betty Eqidius
NO 96 85 91 272 VD

10.

DOBROVODSKÝ Vladimír SK Heky zo Zálesia
O: Cero Va-Pe
M: Nella od Teplého prameňa
NO 96 87 89 272 VD

11.

FILIP Ladislav SK Ykar Z Polytanu
O:
M:
BO 89 87 94 270 VD

12.

HOLÍK Richard SK Fajo spod Lazov
O: Agent vom Wolfsheim
M: Dáša spod Lazov
NO 87 87 95 269 D

13.

RÚŽIČKOVÁ Martina, Mgr. SK KK DODIX Tony Útvar ZVJS
O:
M:
NO 87 90 92 269 D

14.

PROKOPEC Radovan SK Aslan La casa de cillia
O: Grande con Todos los Santos
M: Yrka von der Villa Klara
VB 84 94 90 268 D

15.

PANÁKOVÁ Eva SK KK Most Audi Betkin dvor
O: Gringo von der Mohnwiese
M: Mersi Betkin dvor
NO 95 90 83 268 D

16.

BARAN Štefan SK KK Drienov Don Mil-Dan
O: Drago Eqidius
M: Aggi Rival Aktív
NO 95 83 88 266 D

17.

SASVARI Timea NVM Vani z Polytanu
O: Bandit SK Sion
M: Yndy z Polytanu
M 89 93 84 266 D

18.

MAJTÁSOVÁ Marta SK KK ChG Marlboro Black Chabet
O: Unkas vom Salztalblick
M: Ema z Červeného kameňa
NO 96 86 82 264 D

19.

BUDAI Tamás NVM Iran Garde Royal
O: Nash vom Haus Mecki
M: Babilon Garde Royal
M 84 95 84 263 D

20.

BOČKAI Miloš SK KŠK1 Norick di Dranel
O: Corti Diablova kolonie
M: Anny di Dranel
NO 91 83 85 259 D

21.

LAZARITS Dóra H Ferró Házi Index
O:
M:
NO 85 87 83 255 D

22.

KOLNÍK Peter SK Scooty Vikar
O:
M:
NO 94 81 80 255 D

23.

KEPPLER Attila István H Hegyaljai Feketer Ike
O: Gery von der Winterschal
M: Adlerburg Cleopatra
M 96 84 74 254 D

24.

RUSŇÁK Milan, Ing. SK Arno Linhard
O:
M:
NO 90 78 84 252 D

25.

KÁDEK Peter SK Fedo Di Dranel
O: Black della Decima Mas
M: Lana Di Dranel
NO 91 71 85 247 D

26.

BENCZIK Atila NVM Giesta
O:
M:
NO 87 71 80 238 U

27.

FARKAŠ Štefan SK Quintus Anrebri
O: Jaro Ja-He
M: Frederica Anrebri
NO 46 77 84 207 NU

28.

DZURO Slavomír SK Aknel Blue-Brown Eyes
O:
M:
NO 25 86 88 199 NU

29.

MORICZ Laszlo NVM Aurora Teufelblut Gordon
O:
M:
NO 23 86 80 189 NU

30.

KVOKAČKA Ondrej SK Johny Walker Iveron
O:
M:
NO 10 84 87 181 NU

31.

SÍLEŠ Tibor SK Fenix Anrebri
O: Tobias Anrebri
M: Frederica Anrebri
NO 20 74 82 176 NU

32.

BANKOVIČ Dušan SK Cora z Michalkinej záhrady
O: Buster Ice-G
M: Iva z Magovej záhrady
NO 91 76 167 NU

33.

PITYINGER József H Savon Del Mediano
O: Maxim Di Altobello
M: Pandora Del Mediano
DOB 5 73 72 150 NU

34.

SVITEK Miroslav SK Dan z Kotlišskej záhrady
O: Vito Ja-He
M: Cher Zlodej slnečníc
NO 63 80 143 NU

35.

RÚŽIČKA Viliam SK Zoja Barnero
O: Ando du Vrai Allemand
M: Rischa Barnero
NO 86 86 N

36.

SPACZEK Attila H Amy Ivara
O: Volf des Loups Mutins
M: Iris Voros Szamuráj
M 83 83 N

37.

PAPP Lajoš NVM Ferro Hazi Kay
O:
M:
BO 77 77 N

38.

STUPÁROVÁ Lívia SK KK ChG Cir Patadria
O: Hoky Va-Pe
M: Enya z Esagilu
NO 77 77 N