ZŠK-SR > Preteky

Preteky v roku: 2014

Kategória Názov Dátum Mesto
IPO2 Prvý kvalifikačný pretek na MS FCI a WUSV, Majstrovstvá Slovenska ZŠK.
04.04 - 06.04
Veľká Paka
IPO1 Prvý kvalifikačný pretek na MS FCI a WUSV, Majstrovstvá Slovenska ZŠK.
04.04 - 06.04
Veľká Paka
BH Prvý kvalifikačný pretek na MS FCI a WUSV, Majstrovstvá Slovenska ZŠK.
04.04 - 06.04
Veľká Paka
IPO3 Prvý kvalifikačný pretek na MS FCI a WUSV, Majstrovstvá Slovenska ZŠK.
04.04 - 06.04
Veľká Paka

Preteky v roku: 2013

Kategória Názov Dátum Mesto
IPO-FH 1.kvalifikačný pretek na MS IPO-FH a kvalifikačný pretek na ME IPO-FH.
07.09 - 07.09
Trenčín
IPO3 Majstrovstvá Slovenska SÚCHNO.
31.05 - 02.06
Kežmarok
IPO3 Majstrovstvá Slovenska a Memoriál Jaroslava Lisoňa.
31.05 - 02.06
Kežmarok
IPO1 Majstrovstvá Slovenska a Memoriál Jaroslava Lisoňa.
31.05 - 02.06
Kežmarok
SVV3 Majstrovstvá Slovenska a Memoriál Jaroslava Lisoňa.
31.05 - 02.06
Kežmarok
SVV1 Majstrovstvá Slovenska a Memoriál Jaroslava Lisoňa.
31.05 - 02.06
Kežmarok
IPO1 Majstrovstvá Slovenska ZŠK a 2. kvalifikačný pretek o postup na MS WUSV a FCI.
03.05 - 05.05
Vranov nad Topľou
SVV1 Majstrovstvá Slovenska ZŠK a 2. kvalifikačný pretek o postup na MS WUSV a FCI.
03.05 - 05.05
Vranov nad Topľou
IPO-BH Majstrovstvá Slovenska ZŠK a 2. kvalifikačný pretek o postup na MS WUSV a FCI.
03.05 - 05.05
Vranov nad Topľou
IPO3 Majstrovstvá Slovenska ZŠK a 2. kvalifikačný pretek o postup na MS WUSV a FCI.
03.05 - 05.05
Vranov nad Topľou
IPO1 1. kvalifikačný pretek o postup na MS WUSV a FCI.
05.04 - 07.04
Koválov
IPO3 1. kvalifikačný pretek o postup na MS WUSV a FCI.
05.04 - 07.04
Koválov

Preteky v roku: 2012

Kategória Názov Dátum Mesto
SVV3 Majstrovstvá Slovenska SÚCHNO.
23.06 - 24.06
Slatinské Lazy
IPO3 3. kvalifikačný pretek na MS FCI a WUSV.
23.06 - 24.06
Slatinské Lazy
IPO1 Pretek podľa IPO1.
23.06 - 23.06
Slatinské Lazy
SVV1 Pretek podľa SVV1.
23.06 - 24.06
Slatinské Lazy
IPO1 Majstrovstvá Slovenska mládeže ZŠK SR.
23.06 - 24.06
Slatinské Lazy
SMP1 Majstrovstvá Slovenska mládeže ZŠK SR.
23.06 - 24.06
Slatinské Lazy
SchH3 Tretí kvalifikačný pretek na majstrovstvá sveta WUSV a FCI 2012.
23.06 - 24.06
Slatinské Lazy
IPO3 Majstrovstvá Slovenska SÚCHNO.
23.06 - 24.06
Slatinské Lazy
IPO3 Druhý kvalifikačný pretek na majstrovstvá sveta WUSV a FCI 2012.
19.05 - 20.05
Kežmarok
IPO1 Memoriál Jaroslava Lisoňa a Medzinárodné preteky podľa IPO3 so zadaním titulu CA.
18.05 - 20.05
Kežmarok
SVV1 Memoriál Jaroslava Lisoňa a Medzinárodné preteky podľa IPO3 so zadaním titulu CA.
18.05 - 20.05
Kežmarok
IPO3 Memoriál Jaroslava Lisoňa a Medzinárodné preteky podľa IPO3 so zadaním titulu CA.
18.05 - 20.05
Kežmarok
IPO3 1. kolo kvalifikačných pretekov na majstrovstvá sveta WUSV a FCI 2012.
14.04 - 15.04
Vysoká pri Morave
IPO3 Prvý kvalifikačný pretek na majstrovstvá sveta WUSV a FCI 2012.
13.04 - 15.04
Vysoká pri Morave

Preteky v roku: 2011

Kategória Názov Dátum Mesto
IPO3 Majstrovstvá Slovenska ZŠK, CACIT Kormorán CUP 2011.
28.10 - 30.10
Šamorín
IPO1 Druhý kvalifikačný pretek o postup na MS FCI, WUSV UNIVERSALSIEGER.
06.05 - 08.05
Lazany
IPO3 Druhý kvalifikačný pretek o postup na MS FCI, WUSV UNIVERSALSIEGER.
06.05 - 08.05
Lazany
IPO3 Prvý kvalifikačný pretek o postup na MS FCI, WUSV UNIVERSALSIEGER.
08.04 - 10.04
Veľká Paka
IPO1 Prvý kvalifikačný pretek o postup na MS FCI, WUSV UNIVERSALSIEGER.
08.04 - 10.04
Veľká Paka
IPO-FH Kvalifikačný pretek na MS FCI.
26.03 - 27.03
Lučenec

Preteky v roku: 2010

Kategória Názov Dátum Mesto
SVV1 Majstrovstvá Slovenska mládeže.
18.06 - 20.06
Vranov nad Topľov
SVV1 Majstrovstvá Slovenska SÚCHNO.
18.06 - 20.06
Vranov nad Topľov
SVV3 Majstrovstvá Slovenska SÚCHNO.
18.06 - 20.06
Vranov nad Topľov
SchH1 Majstrovstvá Slovenska mládeže.
18.06 - 20.06
Vranov nad Topľov
SchH1 Majstrovstvá Slovenska SÚCHNO.
18.06 - 20.06
Vranov nad Topľov
SchH3 Majstrovstvá Slovenska SÚCHNO.
18.06 - 20.06
Vranov nad Topľov
IPO1 Majstrovstvá Slovenska ZŠK.
07.05 - 09.05
Banská Bela
IPO3 Majstrovstvá Slovenska ZŠK.
07.05 - 09.05
Banská Bela
IPO3 Prvý kvalifikačný pretek o postup na majstrovstvá sveta FCI a WUSV.
10.04 - 11.04
Chorvátsky Grob
IPO1 Prvý kvalifikačný pretek o postup na majstrovstvá sveta FCI a WUSV.
10.04 - 11.04
Chorvátsky Grob
IPO-FH Kvalifikačný pretek na MS - 2.kolo.
27.03 - 28.03
Vranov nad Topľov

Preteky v roku: 2009

Kategória Názov Dátum Mesto
SVV3 Majstrovstvá Slovenska Súchno.
12.06 - 14.06
Štrba
SchH3 Majstrovstvá Slovenska Súchno.
12.06 - 14.06
Štrba
SchH1 Majstrovstvá Slovenska Súchno.
12.06 - 14.06
Štrba
SchH1 Majstrovstvá SR mládeže.
12.06 - 14.06
Štrba
SVV1 Majstrovstvá Slovenska Súchno.
12.06 - 14.06
Štrba
IPO1 Majstrovstvá SR podľa IPO3-CACIT, Druhý kvalifikačný pretek na MS WUSV a FCI.
16.05 - 17.05
Kežmarok
IPO3 Majstrovstvá SR podľa IPO3-CACIT, Druhý kvalifikačný pretek na MS WUSV a FCI.
16.05 - 17.05
Kežmarok
SVV1 Majstrovstvá SR podľa IPO3-CACIT, Druhý kvalifikačný pretek na MS WUSV a FCI.
16.05 - 17.05
Kežmarok
IPO3 Prvý kvalifikačný pretek na MS FCI a WUSV 2009.
03.04 - 05.04
Chorvátsky Grob
IPO1 Prvý kvalifikačný pretek na MS FCI a WUSV 2009.
03.04 - 05.04
Chorvátsky Grob

Preteky v roku: 2008

Kategória Názov Dátum Mesto
IPO-FH Majstrovstvá SR IPO-FH, 1. kolo kvalifikačných pretekov o postup na majstrovstvá.
18.10 - 19.10
Trenčín
SchH1 Majstrovstvá SR mládeže.
28.06 - 29.06
Žilina
SchH1 Kvalifikačný pretek na MS FCI a WUSV.
28.06 - 29.06
Žilina
SVV3 Majstrovstvá Slovenska Súchno.
28.06 - 29.06
Žilina
SchH3 Majstrovstvá Slovenska Súchno.
28.06 - 29.06
Žilina
SVV1 Majstrovstvá SR mládeže.
28.06 - 29.06
Žilina
SVV1 Pretek podľa SVV1.
28.06 - 29.06
Žilina
IPO3 Prvý Kvalifikačný pretek na MS FCI a WUSV.
26.04 - 27.04
Detva
IPO1 Prvý Kvalifikačný pretek na MS FCI a WUSV.
26.04 - 27.04
Detva

Preteky v roku: 2007

Kategória Názov Dátum Mesto
SVV3 Majstrovstvá Slovenska SÚCHNO.
22.06 - 24.06
ŠK Juventus Žilina - Závodie
SchH1 Majstrovstvá SR mládeže.
22.06 - 24.06
ŠK Juventus Žilina - Závodie
SchH1 Pretek podľa SchH1.
22.06 - 24.06
ŠK Juventus Žilina - Závodie
SVV1 Majstrovstvá SR mládeže.
22.06 - 24.06
ŠK Juventus Žilina - Závodie
SVV1 Pretek podľa SVV1.
22.06 - 24.06
ŠK Juventus Žilina - Závodie
SchH3 Majstrovstvá Slovenska SÚCHNO.
22.06 - 24.06
ŠK Juventus Žilina - Závodie
IPO3 Majstrovstvá Slovenskej republiky ZŠK.
25.05 - 27.05
Vranov nad Topľou
IPO1 Majstrovstvá Slovenskej republiky ZŠK.
25.05 - 27.05
Vranov nad Topľou
IPO1 Kvalifikačné preteky o postup na MS FCI a WUSV.
20.04 - 22.04
Chorvátsky Grob
IPO3 Kvalifikačné preteky o postup na MS FCI a WUSV.
20.04 - 22.04
Chorvátsky Grob
IPO-FH 2. kvalifikačný pretek IPO FH.
14.04 - 15.04
Trenčianske Stankovce

Preteky v roku: 2006

Kategória Názov Dátum Mesto
SVV1 Majstrovstvá SR mládeže.
24.06 - 25.06
Žilina
IPO3 Majstrovstvá Slovenska FCI.
24.06 - 25.06
Žilina
IPO3 Majstrovstvá Slovenska FCI - len NO.
24.06 - 25.06
Žilina
SVV1 Majstrovstvá Slovenska.
24.06 - 25.06
Žilina
IPO1 Majstrovstvá Slovenska.
24.06 - 25.06
Žilina
SVV3 Majstrovstvá SR SÚCHNO.
24.06 - 25.06
Žilina
IPO1 Majstrovstvá SR mládeže.
24.06 - 25.06
Žilina
SVV3 Majstrovstvá SR SÚCHNO - len NO.
24.06 - 25.06
Žilina
IPO3 2. kvalifikačné kolo o postup na MS FCI a WUSV.
13.05 - 14.05
Chorvátsky Grob
IPO1 2. kvalifikačné kolo o postup na MS FCI a WUSV.
13.05 - 14.05
Chorvátsky Grob
IPO3 1. kvalifikačný pretek na MS WUSV a FCI, 1. kolo Slovenského pohára.
22.04 - 23.04
Vranov nad Topľov
IPO1 1. kvalifikačný pretek na MS WUSV a FCI, 1. kolo Slovenského pohára.
22.04 - 23.04
Vranov nad Topľov

Preteky v roku: 2004

Kategória Názov Dátum Mesto
FH Kvalifikácia na MS FH FCI - 2. kolo.
06.11 - 07.11
Vranov nad Topľov
FH Majstrovstvá Slovenska v stopách - FH FCI.
16.10 - 17.10
Veľaty
IPO3 Majstrovstvá Slovenska SÚCHNO, 4. kolo kvalifikačného preteku na MS FCI a WUSV.
05.06 - 06.06
Nitra
IPO3 3. kvalifikačný pretek na MS WUSV a FCI.
14.05 - 16.05
Žilina
IPO3 Majstrovstvá SR FCI, 2. kolo kvalifikačného preteku o postup na MS FCI a WUSV.
24.04 - 25.04
Ivanka pri Dunaji

Preteky v roku: 2003

Kategória Názov Dátum Mesto
IPO3 Majstrovstvá Slovenska ZŠK.
24.10 - 26.10
Vranov nad Topľov
IPO-FH Majstrovstvá Slovenska psov stopárov.
18.10 - 19.10
Veľaty
IPO1 Mastrovstvá Slovenska mládeže.
21.07 - 27.07
Malý Lapáš
SVV1 Mastrovstvá Slovenska mládeže.
21.07 - 27.07
Malý Lapáš
IPO3 Kvalifikačný pretek o postup na MS FCI a WUSV.
07.06 - 08.06
Kežmarok
SchH3 Majstrovstvá Slovenska SÚCHNO, Slovenský pohár, 3. kvalifikačný pretek o postup.
10.05 - 11.05
Štrba
SchH1 Majstrovstvá Slovenska SÚCHNO, Slovenský pohár, 3. kvalifikačný pretek o postup.
10.05 - 11.05
Štrba
SchH3 2. kvalifikačný pretek na MS WUSV a FCI.
11.04 - 13.04
Chorvátsky Grob
SchH1 2. kvalifikačný pretek na MS WUSV a FCI.
11.04 - 13.04
Chorvátsky Grob
IPO-FH 2. kolo vylučovacích pretekov na MS v stopách.
21.03 - 22.03
Žilina

Preteky v roku: 2002

Kategória Názov Dátum Mesto
IPO3 Majstrovstvá Slovenska vo výkone psov ZŠK CACIT.
02.11 - 03.11
Vranov nad Topľov
SVV1 Medzinár. preteky a Memoriál Jaroslava Lisoňa podľ SVV1.
28.09 - 29.09
Kežmarok
IPO1 Majstrovstvá Slovenska mládeže.
29.07 - 04.08
Nitra
SVV1 Majstrovstvá Slovenska mládeže.
29.07 - 04.08
Nitra
IPO1 Kvalifikačný pretek o postup na MS WUSV a FCI.
22.06 - 22.06
Sabinov
IPO3 Kvalifikačný pretek o postup na MS WUSV a FCI.
22.06 - 22.06
Sabinov
SchH1 Majstrovstvá Slovenska SÚCHNO vo výkone nemeckých ovčiakov.
25.05 - 26.05
Bardejov
SchH3 Majstrovstvá Slovenska SÚCHNO vo výkone nemeckých ovčiakov.
25.05 - 26.05
Bardejov
SchH1 Kvalifikačný pretek o postup na MS WUSV a FCI.
27.04 - 28.04
Chorvátsky Grob
SchH3 Kvalifikačný pretek o postup na MS WUSV a FCI.
27.04 - 28.04
Chorvátsky Grob

Preteky v roku: 2001

Kategória Názov Dátum Mesto
IPO-FH 1. kvalifikačný pretek na MS v stopách.
27.10 - 28.10
Vranov nad Topľov
IPO1 Majstrovstvá Slovenska mládeže.
09.07 - 14.07
Nitra
SVV1 Majstrovstvá Slovenska mládeže.
09.07 - 14.07
Nitra
IPO3 Zoborské kynologické preteky - Vl. ročnk CACIT, Nominačné preteky na MS FCI a WU.
09.06 - 09.06
Nitra
SchH3 3. kvalifikačný pretek na MS WUSV a FCI.
11.05 - 13.05
Banská Bystrica
IPO3 Majstrovstvá Slovenska SÚCHNO, 2. kvalifikačný pretek o postup na MS WUSV a FCI.
07.04 - 07.04
Chorvátsky Grob

Preteky v roku: 2000

Kategória Názov Dátum Mesto
IPO3 Majstrovstvá Slovenska FCI - IPO3, 1. kvalifikačný pretek na MS WUSV a FCI 2001.
22.10 - 22.10
Banská Bystrica
SVV1 Majstrovstvá Slovenska mládeže.
02.09 - 02.09
Kežmarok
IPO2 Majstrovstvá Slovenska mládeže.
02.09 - 02.09
Kežmarok
IPO3 Majstrovstvá Slovenska SÚCHNO, 3. kvalifikačný pretek o postup na MS WUSV a FCI.
20.05 - 20.05
Sabinov

Preteky v roku: 1999

Kategória Názov Dátum Mesto
IPO-FH 1. kolo kvalifikácie o postup na svetový pohár stopárov.
30.10 - 31.10
Lučenec
IPO3 Majstrovstvá Slovenska FCI.
16.10 - 17.10
Kežmarok
IPO2 Majstrovstvá Slovenska mládeže.
31.07 - 31.07
Kežmarok
SVV1 Majstrovstvá Slovenska mládeže.
31.07 - 31.07
Kežmarok
IPO3 3. kvalifikačný pretek o postup na MS WUSV a FCI.
19.06 - 20.06
Košice
IPO3 Majstrovstvá Slovenska SÚCHNO, kvalifikačný pretek na MS WUSV A FCI.
15.05 - 16.05
Kežmarok
IPO3 1. kvalifikačný pretek na MS WUSV a FCI.
10.04 - 11.04
Chorvátsky Grob
IPO-FH 2. kvalifikačný pretek o postup na svetový pohár v stopách FCI.
27.03 - 28.03
Lučenec

Preteky v roku: 1998

Kategória Názov Dátum Mesto
IPO2 Majstrovstvá Slovenska mládeže.
25.07 - 25.07
Kežmarok
SVV1 Majstrovstvá Slovenska mládeže.
25.07 - 25.07
Kežmarok

Preteky v roku: 1997

Kategória Názov Dátum Mesto
IPO-FH Kvalifikácia na MS stopárov.
01.11 - 02.11
Chorvátsky Grob
IPO3 Majstrovstvá Slovenska FCI.
17.10 - 18.10
Sliač
SVV3 Majstrovstvá Slovenska.
19.09 - 21.09
Malé Leváre

Preteky v roku: 1995

Kategória Názov Dátum Mesto
IPO3 Majstrovstvá Slovenska ZŠK-SR všetkých plemien.
22.07 - 23.07
Nitra
IPO3 Kvalifikačný pretek o postum na MS WUSV a FCI.
17.06 - 17.06
Kežmarok
IPO3 Majstrovstvá Slovenska vo výkone nemeckých ovčiakov.
06.05 - 07.05
Brezno

Preteky v roku: 1994

Kategória Názov Dátum Mesto
IPO2 Majstrovstvá Slovenska mládeže.
31.07 - 31.07
Púchov
IPO3 Majstrovstvá Slovenska vo výkone NO - SÚCHNO.
16.07 - 17.07
Poprad
IPO3 Kvalifikačný pretek na MS WUSV a FCI.
18.06 - 19.06
Nitra

Preteky v roku: 1993

Kategória Názov Dátum Mesto
IPO3 4. Majstrovstvá SR vo výkone NO.
17.07 - 18.07
Nitra
IPO3 Majstrovstvá SR vo výkone psov FCI.
26.06 - 26.06
Poprad